Pugedon, bir Timtaş Yönetim A.Ş. markasıdır.

Hakkımızda

Faaliyetlerine 1994 yılında başlayan şirketimiz farklı sektörlerde başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Son yıllarda, ödüllendirme sistemi ile geri dönüşebilir ambalaj atıklarının ya da diğer bir deyişle “çöp sanılan atıkların” nihai tüketici aracılığı ile toplanması ve milli ekonomiye kazandırılması Türkiye’de ve dünyada inovatif bir çözüm olarak öne çıktı.

Biz de sosyal yönü güçlü bir şirket olarak, bilgi ve birikimimizi, yaptığımız AR-GE çalışmaları ile birleştirerek 2014 yılından itibaren geri dönüşüm otomatları geliştiriyor ve üretiyoruz.

Dünyada gelişen geri dönüşüm teknolojilerini de göz önünde bulundurarak, ülkemizdeki geri dönüşüm ve atık bilincini artırmayı hedefliyor ve bu yönde projeler geliştiriyoruz.

Bu projelerden biri de Pugedon.

Pugedon, geri dönüşebilir atıkların (plastik ve cam şişeler, metal kutular) toplanmasına yardımcı olurken, sokak hayvanlarına mama ve su veren akıllı bir geri dönüşüm otomatıdır.

Pugedon akıllı geri dönüşüm otomatlarını, belediyeler ile yaptığımız anlaşmalar ve sponsorlarımız sayesinde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında konumlandırdık. Türkiye ve dünyanın en önemli gündemlerinden birini oluşturan geri dönüşüm konusunda Türkiye’nin en büyük sosyal sorumluluk projesini böylece hayata geçirdik.

Geri dönüşüm konusunda toplumu bilinçlendirirken, milli ekonomiye de katkı sunulmasını sağlıyoruz.

Sunduğumuz hizmetleri devlet ve özel sektör çalışmalarında deneyim kazanmış, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, öğrenmeye ve öğretmeye açık, sürekli kendisini yenileyen, takım çalışmasını her zaman ön planda tutan takım arkadaşlarımızla yürütüyoruz.

Çocuklarımıza yaşanabilir bir çevre bırakmak ve çevre bilincini küçük yaşlardan itibaren aşılamak için projeler geliştirmeye devam edeceğiz.

Diğer akıllı geri dönüşüm otomatlarımız: Ecomac ve Pugemak.

 
http://pugedon.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/pugedon-logo-300px.png
Hakkımızda

Pugedon, geri dönüşebilir atıkların (plastik ve cam şişeler, metal kutular) toplanmasına yardımcı olurken, sokak hayvanlarına mama ve su veren akıllı bir geri dönüşüm otomatıdır.

PugedonGenel Merkez
Üniversite Mah. Civan Sok. No:1,
Allure Tower Zemin Kat
Avcılar / İstanbul
Bizi Takip EdinSosyal Medyada Pugedon